SkinConCellular

Na czym polega zabieg?

Zabieg SknConcellural jest odpowiedzią na potrzeby cer wymagających intensywnej terapii przeciwzmarszczkowej. Substancje wchodzące w skład poszczególnych preparatów w zestawie to wyjątkowe w swojej aktywności biologicznej ekstrakty roślinne, między innymi z bambusa, agrestu indyjskiego i róży damasceńskiej. Ich działanie polega przede wszystkim na rewitalizacji i pobudzeniu aktywności życiowej komórek, wygładzeniu i poprawie jędrności oraz wspomaganiu mikrokrążenia krwi przy jednoczesnym łagodzeniu podrażnień.

Skóra przygotowywana jest do zabiegu przy użyciu peelingu na bazie enzymów i kwasów owocowych z winogron, owoców cytrusowych i passiflory.

Kluczowym elementem zabiegu jest dwufazowa maska powstająca z połączenia wody różanej i pudru. Jej aksamitna konsystencja przynosi uczucie subtelnego ciepła i relaksu skórze, ale przede wszystkim intensywnie regeneruje zniszczoną czynnikami zewnętrznymi skórę. Zakończenie pielęgnacji to kojący krem na bazie kolagenu, ATP i wyciągu z papai.

 

Efekty zabiegu*:Untitled 1

  • rewitalizacja
  • pobudzenie aktywności życiowej komórek
  • wygładzenie skóry
  • poprawa jędrności
  • wspomaganie mikrokrążenia

Cena: 260 zł

 

*Najlepsze efekty w przypadku wszystkich zabiegów na twarz, szyję i dekolt widoczne są po wykonaniu serii zabiegów. Ilość zabiegów w serii ustalana jest indywidualnie