Terapia przeciwzmarszczkowa

12To grupa najcenniejszych i najbogatszych zabiegów, które łączą w sobie unikalne składniki: mikrokolagen, glikoproteiny, enzymy, oceosomy, mikropeptydy, składniki antyrodnikowe, rozjaśniejące i liftingujące. Zabiegi te są przeznaczone dla klientek wymagających, mają właściwości dotleniające, regenerujące i liftingujące. Wysoka koncentracja składników oraz konsystencje i formuły preparatów gwarantują optymalne wchłanianie i penetrację skóry. Bogactwo zabiegów gwarantuje natychmiastową poprawę elastyczności, świeży i promienny wygląd.

Aby walka ze starzeniem się skóry przyniosła zauważalne efekty, a co za tym idzie zadowolenie naszych klientów i poprawę kondycji skóry zalecane jest stosowanie kosmetyki aparaturowej – fal radiowych, mikrodermabrazji, mezoterapii igłowej lub mikroigłowej, zabiegów z kwasami oraz głębokich kuracji złuszczających.

W celu dobrania odpowiedniego zabiegu zapraszamy na konsultacje kosmetologiczne do naszego salonu.

 Zabieg GOLD 24 Ka i genisteiną  zloto

Odkryj tajemnicę piękna królowej Egiptu, Kleopatry, która używała czystego złota do nakładania na twarz. W ten sposób chciała zatrzymać urodę aż do śmierci. Zapewnij sobie idealnie gładką cerę na długie lata, podaruj sobie odrobinę luksusu. Dołącz do grona zadowolonych klientów i sprawdź lecznicze właściwości 24 -karatowego złota.

W medycynie złoto uchodzi za jeden z najstarszych środków leczniczych. Współczesne badania potwierdziły, że złoto ma właściwości silnie przeciwzapalne, nawilżające i antybakteryjne. Posiada także pozytywny wpływ na proces regeneracji komórek, działa odmładzająco, przeciwzmarszczkowo, stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, rozjaśnia przebarwienia i rozświetla skórę. Złoto uszczelnia i uelastycznia naczynka oraz redukuje rumień. Czyste Złoto działa na zasadzie zjawiska okluzji, które powoduje lepsze ukrwienie skóry oraz jej nawilżenie. Efekt upiększający wynika z tego, że jony wnikają w głąb skóry. Zabieg GOLD 24Ka widocznie zmniejsza istniejące zmarszczki i poprawia owal twarz, dając wrażenie silnego liftingu. .

Tuż po zabiegu będziesz cieszyć się promienną, dotlenioną i rozjaśnioną cerą, gdyż przywróci on Twojej skórze dawny młodzieńczy blask.

Więc nie czekaj, postaw na naturalną i ekskluzywną pielęgnację, którą stosowały starożytne bogini piękności.

ZŁOTO WPŁYWA POZYTYWNIE NA:

  •   zmniejszenie rozpadu kolagenu i elastyny, które są kluczowymi substancjami, odpowiedzialnymi za jędrność skóry,
  •   ukrwienie skóry,
  •   obniżenie poziomu wolnych rodników i zbudowania ochrony przed zewnętrznymi czynnikami stresogennymi,
  •   załamanie światła, co powoduje efekt jaśniejszej i młodszej skóry, a także kamufluje jej niedoskonałości.

NATYCHMIASTOWE EFEKTY ZABIEGU:

  •   wygładzenie skóry,
  •   idealne nawilżenie,
  •   poprawa krążenia skórnego.

 

Zabieg GOLD 24 Ka i genisteiną 1.5 h cena promocyjna 160zł  (bez promocji 210 zł) ( z mikrodermabrazję 210 zł )