Przebarwienia

Przebarwienia to plamy o ciemniejszym wybarwieniu niż kolor cery. Zwykle powstają na skórze w ciągu życia. Najczęściej spotykanymi są przebarwienia typu piegi, pozapalne (często powstają na skutek trądziku pospolitego), soczewicowate (związane z wiekiem) i hormonalne (głównie po doustnym przyjmowaniu hormonów lub powstają w czasie ciąży i karmienia piersią).

Aby skutecznie usunąć przebarwienia i cieszyć się jednolitą cerą należy podjąć z nimi, często nie krótką walkę. Jednak osoby, które uwolniły się od przebarwień, jednogłośnie potwierdzają, że warto.

Mikrodermabrazja diamentowa

Zabieg polecany dla każdej cery potrzebującej głębokiego odświeżenia. Diamentowa głowica złuszcza zalegające pokłady komórek naskórka wygładzając skórę i przywracając jej utracony blask. Odsłonięta skóra lepiej oddycha, a więc jest silnie odżywiona. Po dwóch tygodniach skóra regeneruje się odbudowując naskórek oraz płaszcz hydrolipidowy skóry. Szczelny płaszcz ochronny skóry zapobiega parowaniu wody z naskórka (tzw. TEWL – transepidermalna ucieczka wody z naskórka), co zapobiega wysuszeniu.

Chemabrazja (kwasy)

Peeling chemiczny (kwasy), czyli złuszczanie skóry i głęboka regeneracja. Zabiegi z użyciem kwasów kosmetycznych pozwolą na silną rewitalizację Twojej cery. Jeśli chcesz usunąć plamy, wyrównać kolor skóry, zmniejszyć rozszerzone pory, usunąć zaskórniki, nawilżyć, ujędrnić i zmniejszyć świecenie się swojej skóry to powinieneś zacząć kurację kwasami!

chemabrazja (kwasy) cena czas zabiegu
twarz  105 zł 1h
twarz + szyja 120 zł 1h
twarz + szyja + dekolt  140 zł 1h

 

Mikrodermabrazja + Chemabrazja (kwasy)

Głębokie złuszczanie – terapia skojarzona. Połączenie dwóch metod złuszczania: mikrodermabrazji i peelingu chemicznego pozwala na osiągnięcie spektakularnych efektów.

Mikrodermabrazja + chemabrazja (kwasy) cena czas zabiegu
twarz 175 zł 1,5h
twarz + szyja 190 zł 1,5h
twarz + szyja + dekolt 210 zł 1,5h

 

Mezoterapia igłowa z koktajlem rozjaśniającym

Serum ogranicza powstawanie nowych przebarwień, działa przeciw wolnym rodnikom, a także regeneruje i nawilża skórę. Przynosi rewelacyjne efekty przy skórach skłonnych do hiperpigmentacji – następuje widoczna poprawa jakości, kolorytu oraz świetlistości skóry. Preparat działa przeciwutleniająco, optymalizuje nawilżenie i regenerację skóry, poprawia jej spoistość i sprężystość.

Cennik mezoterapii igłowej z koktajlem rozjaśniającym cena czas zabiegu
twarz 200 zł 1h
twarz + szyja 300 zł 1h
twarz + szyja + dekolt 400 zł 1h