Oczyszczanie

Dokładne oczyszczanie i usunięcie zrogowaciałego naskórka jest dobrodziejstwem dla każdej cery niezależnie od jej rodzaju: w młodym wieku, kiedy częstą przypadłością jest łojotok, i w miarę upływu lat, gdy cykl odnowy naskórka zostaje znacznie przedłużony powodując pogorszenie funkcjonowania i wyglądu skóry. Wskutek zalegania coraz grubszej warstwy martwych komórek, skóra nie może prawidłowo oddychać, staje się sucha i szara, tworzą się zaskórniki.

Sesja dla Hanami

Zabieg oczyszczania z użyciem pilingu kawitacyjnego.

Oczyszczanie skóry jest zalecane gdy naskórek jest zanieczyszczony zaskórnikami, widoczne są rozszerzone pory, grudki i krostki. Na skutek wzmożonej pracy gruczołów łojowych, niektóre partie mają tendencję do błyszczenia się tzw. strefa T, czyli czoło, nos i broda. Skóra jest niedotleniona i ma nieładny koloryt, a wszelkie zabiegi kosmetyczne i pielęgnacja domowa przynoszą mniejszy efekt od spodziewanego.
Każdy zabieg oczyszczania twarzy – może być zabiegiem jednorazowym lub przygotowaniem skóry przed innymi zabiegami kosmetycznymi. Zabieg oczyszczania skóry twarzy ma przede wszystkim za zadanie oczyścić skórę z zaskórników, złuszczyć martwy naskórek, jak również wygładzić i odświeżyć.

W naszym gabinecie każdy zabieg jest indywidualnie dobierany do klienta. Jeśli nie wiesz jakiego zabiegu potrzebuje Twoja skóra, to zapraszamy na bezpłatną konsultację kosmetyczną.

Efekty po oczyszczaniu skóry:

  • usunięcie martwych komórek naskórka
  • odblokowanie porów i ujść gruczołów łojowych
  • wyeliminowanie zaskórników
  • usunięcie toksyn z tkanek
  • przywrócenie cerze blasku i świeżego kolorytu
  • przygotowanie do innych zabiegów kosmetycznych

W tej kategorii proponujemy następujące zabiegi:

Cennik zabiegów oczyszczających cena czas zabiegu
Manualne oczyszczanie twarzy (na leko-kosmetykach) 105,00 zł 1,5h
Manualne oczyszczanie pleców (na leko-kosmetykach) 180,00 zł 1,5h

Peeling Kawitacyjny

Bezbolesne, głębokie oczyszczanie skóry za pomocą wibracji ultradźwiękowej, która pozwala na dokładne usunięcie nadmiaru sebum z porów i mieszków włosowych, usunięcie zrogowaciałego naskórka oraz pozbycie się bakterii. Zapewnia wygładzenie i regenerację skóry, poprawia mikrokrążenie, dezynfekuje. Przeznaczony do bardzo wrażliwej, delikatnej, cienkiej skóry, skłonnej do podrażnień i rozszerzonych naczynek, trudno gojącej się, a także jako bezinwazyjny zabieg oczyszczający dla skóry skłonnej do wyprysków, trądzikowej, przetłuszczającej się.