Nawilżanie

nawilWoda jest jednym z podstawowych budulców naszego organizmu, który jest niezbędny dla wszystkich procesów zachodzących w skórze. Woda jest również środowiskiem zachodzenia wszelkich reakcji enzymatycznych, które dostarczają składników budulcowych i energii. Bez udziału wody odnowa komórek i ich wzrost nie byłyby możliwe.
Ponadto, bez udziału wody, włókna kolagenowe i elastynowe w ogóle nie odgrywałyby swojej roli, jaką jest zachowanie sprężystości, jędrności i elastyczności. Od prawidłowego nawilżenia skóry zależy również jej gładkość i zdolność do złuszczania. Optymalne nawilżenie nie tylko utrzymuje właściwy poziom wilgotności, chroniąc skórę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, ale wpływa na prawidłowe funkcjonowanie oraz piękny wygląd skóry.

Podstawowe funkcje zabiegów nawilżających

  • nawilżenie i nawodnienie skóry
  • uelastycznienie i ujędrnienie
  • przywrócenie równowagi hydro-lipidowej naskórka
  • pobudzenie procesów obronnych i naprawczych
  • złagodzenie objawów podrażnień i stanów zapalnych

Nawilżanie jest niezbędne, aby zachować młody i promienny wygląd, niezależnie od wieku i typu cery. Podczas zabiegu nasza skóra zostaje długotrwale oraz głęboko nawilżona. Zwiększa się jej sprężystość i elastyczność. Zostaje też wzmocniona naturalna warstwa ochronna naskórka, przez co skóra w bardziej efektywny sposób wykorzystuje własne zasoby wilgoci. Wygładzone zostają drobne zmarszczki, wyeliminowane jest również uczucie ściągnięcia i łuszczenia się skóry. Cera wygląda promiennie i świeżo, a także staje się delikatna i gładka.

O zabiegi nawilżające pytaj w salonie.

Proponujemy państwu :

Zabieg silnie regenerujący i nawilżający z olejem arganowym

b_1_28462Silnie regenerujący, nawilżający i relaksujący rytuał z mocą naturalnych olejów pielęgnacyjnych.

Profesjonalny zabieg odżywczy i regenerujący do twarzy, który swoje właściwości odmładzające, nawilżające i naprawcze czerpie z bogactwa naturalnych olejów i składników aktywnych.

Dzięki wykorzystaniu w preparatach zabiegowych olejów takich jak: arganowy, słonecznikowy, canola, sojowy, migdałowy czy oliwy z oliwek, skóra natychmiast po profesjonalnym rytuale staje się niewiarygodnie gładka, nawilżona oraz odzyskuje swój piękny i naturalny wygląd. Dodatkowe składniki takie jak Betaina, Alantoina, D-panthenol, Witamina E, Masło shea czy L-Arginina zapewniają właściwości łagodzące, kojące, antyoksydacyjne, naprawcze, przyspieszające regenerację naskórka oraz pomagające utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia.

Zabieg silnie regenerujący i nawilżający z olejem arganowym

czas 1,5 h 160 zł ( z mikrodermabrazję 180 zł )