Zabiegi głęboko złuszczające

Green Peel oraz herbal -a- peel to głęboka kuracja złuszczająca naskórek, oparta wyłącznie na ziołowych składnikach.

Działanie

Podczas masażu mieszanką ziołową, opartą wyłącznie na naturalnych składnikach, następuje lekkie starcie wierzchnich warstw naskórka mikrocząsteczkami zawartymi w ziołach. Inne, bogate w wartościowe substancje składniki mieszanki, zostają wmasowane w skórę i działają przez czterdzieści osiem godzin. Rozpuszczając się dostarczają skórze cennych substancji jak witaminy, hormony roślinne czy sole mineralne.

Po zabiegu skóra jest zaczerwieniona, wyczuwalne jest pieczenie przypominające lekkie oparzenie słoneczne. Przez 3-4 dni skóra łuszczy się widocznie. Pielęgnacja w domu polega w tym czasie na smarowaniu twarzy łagodząco – odżywczym kremem który należy zakupić zaraz po zabiegu w Salonie HANAMI.

Efekty

Głębokie złuszczenie twarzy jest wspaniałym zabiegiem odmładzającym. W jego efekcie dochodzi do wzmożonej produkcji kolagenu, a „nowa” skóra wygląda czysto, świeżo i młodo, zaś jej ogólny stan zdecydowanie się poprawia. Działanie ziół nie ogranicza się tylko do naskórka. Sięga także do głębszych warstw skóry dostarczając jej cennych składników odżywczych i trwale poprawiając jej kondycję. Aby uzyskać optymalny efekt, proponujemy powtórzenie zabiegu.

 • Czas trwania zabiegu: 1h
 • Cena zabiegu: Twarz: 220 zł + krem stosowany po zabiegu 140 zł

 

 

 

 

Retix.C – Intensywna terapia z kompleksem ActiCell 40%

RETIX C  Intensywna terapia anti-aging

 • twarz+szyja+dekolt: terapia anti-aging i redukująca niedoskonałości
 • ciało: redukcja rozstępów

ActiCell 40% to :  synergistyczne działanie 3 składników : Retinol 2%+ witamina C8% + antyoksydanty 30%.

Retinol  w postaci stabilnego  i innowacyjnego kompleksu polimerowego Matrix, wykazuje wydłużoną i zwiększoną   penetrację w głąb skóry, przy jednoczesnym zminimalizowaniu stężenia. Obecna w ActiCell 40 : Witamina C 8%, w postaci lewoskrętnego steroizomeru kwasu askorbinowego  oraz  Antyoksydanty 30%,  wykazują wyjątkowo skuteczne działanie odmładzające i chronią  skórę przed szkodliwymi reakcjami utleniania, dzięki czemu zawarty w formule ActiCell 40 Retinol  2% wykazuje przedłużone i optymalne działanie terapeutyczne. 

Działanie Retix C:

 • Regulacja procesu rogowacenia naskórka 
 • Odbudowa włókien kolagenu, elastyny i GAG i stymulacja odnowy komórek skóry 
 • Wygładzenie, rozjaśnienie plam pigmentacyjnych i redukcja niedoskonałości skóry 
 •  Zagęszczenie  i  poprawa napięcia skóry 
 •  Zwiększenie poziomu nawilżenia skóry, dzięki ograniczeniu przeznaskórkowej utraty  wody z naskórka (TEWL – Transepidermal Water Loss). 
 •  Ochrona przed fotouszkodzeniami  i zwiększenie naturalnej bariery ochronnej skóry, dzięki przywrócenie w skórze prawidłowego poziomu witaminy A

EFEKT:

  Skóra jest  widocznie odmłodzona, rozświetlona, jednolita,  jędrna i napięta a zmarszczki mniej widoczne.

 

 • Czas trwania zabiegu: 1 h
 • Cena zabiegu: twarz, szyja, dekolt  250 zł