Rzęsy metodą objętościową VOLUME LASHES

Rzęsy metodą objętościową 2D – 8D

Zabieg idealny na różne okazje, na każdą pogodę i porę roku. Rzęsy zachowują się jak naturalne włoski – są lekkie i wygodne, odporne na wodę, pot, łzy, nie przeszkadzają podczas pływania, snu i wielu innych czynności. Można brać w nich prysznic i ćwiczyć bez obawy, że odpadną.

36340493_1140718399401214_1351294670935687168_nRzęsy dobierane są do każdego kształtu oka indywidualnie pod względem grubości, długości oraz kształtu rzęs. Dzięki zabiegowi można uzyskać efekt przedłużenia i zagęszczenia rzęs, efekt naturalny lub spektakularny. Klej używany podczas zabiegu przeznaczony jest do oczu wrażliwych, dzięki czemu zabieg jest bezpieczny i nie wywołuje podrażnień, czy też alergii.

 

Na czym polega aplikacja rzęs?

Do każdej z Twoich rzęs doklejamy pół permanentne, syntetyczne włókna. Doklejane rzęsy zachowują się jak naturalne włoski – są lekkie i wygodne, odporne na wodę, pot, łzy, nie przeszkadzają podczas pływania, snu i wielu innych czynności. Można brać w nich prysznic i ćwiczyć bez obawy, że odpadną.

 

Dlaczego stałe zagęszczanie i pogrubianie rzęs?

Tak samo jak paznokcie i włosy, rzęsy rosną i mają swój cykl życia. Przeciętny cykl życia rzęsy to 90 dni. Zabieg przedłużania rzęs wykonuje się w średnim stadium ich życia, kiedy pozostało im w przybliżeniu 45 dni życia. Pojedyncze rzęsy mogą pozostać na miejscu nawet przez 2 miesiące. By utrzymywał się efekt, tj. grubość oraz ilość zaaplikowanych rzęs, zaleca się korektę, co 2-3 tygodnie. Pamiętać trzeba, że ilość możliwych do zaaplikowania rzęs uzależniona jest od ilości naturalnych rzęs. Zadbane rzęsy wypadają wraz z naturalnymi rzęsami.

 

Jaka jest różnica pomiędzy naszym zabiegiem przedłużania rzęs, a tradycyjnymi kępkami?

Różnica polega na tym, że tradycyjne kępki to zbiór 5/6 włókien, które przykleja się do skóry i pozostają na niej kilka dni (5-7dni). Nasze rzęsy to pojedyncze włoski, które utrzymują się do 8 tygodni w zależności od cyklu życia rzęsy danej osoby (przeciętny cykl to 90dni). Pół permanentne rzęsy wyglądają identycznie jak naturalne rzęsy. Budowa syntetycznego włókna odpowiada naturalnej rzęsie, czyli zwęża się ku szczytowi i błyszczy się jak zdrowa rzęsa.

50869014_1309035315902854_1623071736046026752_n

Czy taki zabieg niszczy naturalne rzęsy?

Nie niszczy naturalnych rzęs pod warunkiem, że klientka o nie dba. Dlatego bardzo ważne jest, aby zasięgnąć szczegółowych informacji odnośnie pielęgnacji. Naturalne rzęsy mogą zostać uszkodzone, jeżeli omyłkowo zostaną wyrwane.

 

Czy zabieg doklejania rzęs jest bolesny i jak długo trwa?

Zabieg jest całkowicie bezbolesny, co więcej, jest postrzegany, jako jeden z najbardziej relaksujących zabiegów. Zabieg trwa około 2 godziny.

 

Czy klej, który jest stosowany do aplikacji rzęs jest bezpieczny?

Klej, który stosujemy w naszym salonie do aplikacji rzęs jest najwyższej jakości bezzapachowym, badanym medycznie klejem nadającym się do stosowania przy wrażliwych oczach i co ważne – nie ma kontaktu ze skórą.

 

Czy można stosować tusz do rzęs?

Aplikowane w naszym salonie rzęsy maja tak spektakularny wygląd, że nie ma potrzeby stosowania tuszu do rzęs! Jednakże, jeśli zdecydujesz się na użycie tuszu nie powinien on być wodoodporny tylko klasyczny na bazie wody.

 

Pielęgnacja przedłużonych rzęs:

  • przez pierwsze 2 godziny po założeniu należy unikać kontaktu oczu i rzęs z wodą
  • przez pierwsze dwa dni nie powinno się pływać, należy unikać gorących parowych kąpieli, mycia twarzy gorącą wodą
  • nie można używać mascary na bazie oleju – jedynie na bazie wody!
  • stosować płyn do demakijażu jedynie na bazie wody
  • na zaaplikowane rzęsy nie robi się trwałej ondulacji
  • nie powinno się stosować zalotki, gdyż może ona połamać rzęsy doklejone i naturalne
  • należy pamiętać, aby nie trzeć oczu i rzęs podczas mycia twarzy
  • regularne odwiedzanie sauny może powodować ich przedwczesne wypadanie albo ich odkształcanie w kierunkach przeciwnych do kierunku naturalnych rzęs

 

Trwałe przedłużanie i zagęszczanie rzęs
rzęsy metodą objętościową 2D – 3D 215 zł
rzęsy metodą objętościową 2D – 3D, uzupełnienie ( do 3 tygodni ) 110 zł
rzęsy metodą objętościową 4D – 5D 245 zł
rzęsy metodą objętościową 4D – 5D, uzupełnienie ( do 3 tygodni ) 130 zł
extremalne zagęszczenie rzęs 275 zł
extremalne zagęszczenie rzęs, uzupełnienie ( do 3 tygodni ) 150 zł