Peptydowa terapia włosów – DR. CYJ Hair Filler

Peptydowa terapia włosów z wykorzystaniem preparatu DR.CYJ Hair Filler to innowacyjny zabieg hamujący wypadanie włosów i przyspieszający ich odrost poprzez pobudzenie krążenia i rewitalizację mieszków włosowych. Prace na tym preparatem trwały ponad 10 lat, a ich zwieńczeniem jest nowa opatentowana formuła 7 rewolucyjnych peptydów z 0,7% kwasem  hialuronowym.

Zabieg przeznaczony jest dla kobiet i mężczyzn, zarówno w przypadku łysienia androgenowego, jak i spowodowanego stresem, złą dietą, częstym farbowaniem lub też niewłaściwą pielęgnacją włosów i skóry głowy.

 

Na czym polega zabieg?

Do zabiegu nie jest konieczne żadne specjalne przygotowanie. Jedynie dzień przed zabiegiem i po zabiegu nie wskazane jest picie alkoholu. Zabieg polega na wykonaniu Dr-CYJ-hair-filler-packserii wkłuć w skórę głowy w powierzchniowe warstwy skóry właściwej. Zabieg jest praktycznie bezbolesny, ponieważ w przeciwieństwie do mezoterapii wymaga mniej wkłuć. Podawana jest niewielka ilość preparatu, dzięki czemu nie jest tak odczuwalny dla skóry głowy.

Zawarte w preparacie peptydy oraz kwas hialuronowy pobudzają krążenie i poprawiają ukrwienie skóry głowy oraz odżywiają mieszki włosowe. Dzięki nowej opatentowanej technologii przedłużonego uwalniania substancji aktywnych preparat działa jeszcze 14 dni po aplikacji, powodując powolne i długotrwałe wchłanianie składników aktywnych.
Istotą zabiegów mezoterapii igłowej z wykorzystaniem DR.CYJ Hair Filler jest wykonywanie ich w serii. Terapia obejmuje 1 zabieg co 2 tygodnie przez okres 8 tygodni (4 zabiegi). Zachowanie odpowiedniej liczby zabiegów w serii i sugerowanych odstępów między zabiegami jest kluczowe dla osiągnięcia oczekiwanych rezultatów zabiegu.

 

Efekty:

  • skuteczność w walce z wypadaniem włosów
  • pobudzanie krążenia i odżywienia owłosionej skóry głowy
  • rewitalizacja mieszków włosowych
  • przyspieszenie wzrostu włosów
  • wzmacnia włosy przed i po przeszczepie
  • pielęgnacja skóry głowy
  • mała ilość zabiegów
  • minimalna bolesność

 

Peptydowa terapia włosów – DR. CYJ Hair Filler CENA ZA POJEDYNCZY ZABIEG CENA ZA SERIĘ
zabiegi poza serią 750 zł -
seria 4 zabiegów 600 zł 2000 zł