O nas

Salon HANAMI na rynku działa od 2006 roku. Chcąc sprostać wymaganiom naszych Klientów, postanowiliśmy poszerzyć ofertę i w 2013 roku przenieśliśmy się do nowego, luksusowego lokalu w Kędzierzynie przy Alei Jana Pawła II 66.

HANAMI Salon kosmetologii i Makijażu Permanentnego jest miejscem, w którym nie tylko odkrywamy piękno ciała człowieka, ale dbamy również o to, by w naturalny sposób utrzymać idealny wygląd! Chcemy, aby każdy z naszych Klientów poczuł się zrelaksowany, odprężony i maksymalnie wypoczęty.

Nasz salon kosmetologii w Kędzierzynie-Koźlu wyróżnia profesjonalizm, wykwalifikowany personel oraz miła atmosfera. Współpracujemy z najlepszymi firmami na rynku oraz działamy na najnowocześniejszych urządzeniach kosmetycznych. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Dzięki szerokiej ofercie zabiegowej jesteśmy w stanie zaspokoić każdą potrzebę, nawet najbardziej wymagającego Klienta. Ściśle współpracujemy z lekarzem dermatologiem

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne konsultacje kosmetologiczne. Podczas takiej wizyty dowiesz się jaką masz skórę i jak powinno się o nią dbać, a nasz kosmetolog pomoże Ci dobrać odpowiedni krem.

W celu zapewnienia Państwu bezpieczeństwa i higieny podczas wykonywanych zabiegów w salonie używamy wyłącznie jednorazowych materiałów a wszystkie narzędzia są dezynfekowane po czym sterylizowane w autoklawie.

Sesja dla Hanami